Vyvolávanie fotografií

Vyvolávanie fotografií najmodernejšou technológiou z digitálnych formátov a kinofilmu klasického rozmeru 36 mm na kvalitný fotopapier EPSON Surelab minilabon.

– štandardné spracovanie fotografií do 24 hodín, alebo expresné spracovanie fotografií do 1 hod* so základnými korekciami fotografií (svetlosť, farebná rovnováha, saturácia (sýtosť), ostrosť, redukcia červených očí)

* výlučne pre digitálne formáty

Aké rozmery si môžem vybrať? (cca./cm)
9×13, 10×15, 13×18, 15×21(A5), 21×30(A4), 30×40, 30×45(A3)
Aký fotografický papier je na výber?
lesklý, matný
Aké farebné odtiene sa dajú dosiahnuť?
farebné, čierno-biele (s odtieňmi sivej), farebné tónovanie (sépia a iné)
V akých formátoch chcem mať svoje digitálne fotografie?
jpg (bmp, tif, png)
V akých formátoch mám odovzdať fotografie?
USB Flash Drive (USB-kľúč), pamäťové karty (CF, SD, SDmini/micro, MS Pro Duo, MSmicro-M2, xD), CD-R/RW,DVD-R/RW, Kinofilm 36mm (aj vyvolanie), negatívy a diapozitívy v iných formátoch (iba vyvolané)

Veľkoformátová tlač na fotopapier a fotoplátno

Veľkoformátová tlač fotografií na fotopapier rôznej hrúbky a povrchu, ako aj na fotoplátno (kompletné rámovanie). Maximálny rozmer tlače 100×300 cm, maximálne rozlíšenie 600 dpi.

Cenník

Fotografovanie v ateliéri a fotografie do preukazov za 10 minút

Svadby, detské fotografie, portréty, akty, seriály a booky, fotografovanie predmetov – v našom profesionálne vybavenom ateliéri. Očakávame našich zákazníkov so širokou ponukou rôznych pozadí a doplnkov.

Ateliérové fotografie retušujeme a na požiadanie vybavíme aj rámčekom a popisom. Vyhotovenie fotografií na preukazy v rôznych rozmeroch, na víza, preukážky, registračné karty, povolenia, atd. Fotografie na preukážky vyhotovíme za 10 minút!

Fotografovanie podujatí

Fotografovanie podujatí a akcií ako narodeniny, prvé prijímanie, birmovka, plesy, venčeky, dni obce, odborné stretnutia, konferencie alebo podujatie hocijakého typu na vysokej úrovni.

Tablá, fotky s oznámením, ročníkové fotografie

Kompletné vyhotovenie tabla s fotografovaním a celkovým digitálnym grafickým spracovaním. Tablá vyhotovíme v požadovanej veľkosti a prevedení, s grafickými motívmi, popismi a rámovaním podľa želania zákazníka. Radi Vám pomôžeme pri navrhovaní a výbere motívov.

Vyhotovenie klasických fotografií na tablo, ročníkové fotografie pre školy a škôlky, skupinové fotografie a jednotlivé snímky, oznámenia s rôznymi rámčekmi v čierno-bielom aj farebnom prevedení.

További tablóminták

Obnova starých, poškodených fotografií

Nedovoľte, aby sa Vaše staré, cenné fotografie zničili! Obnovíme Vaše staré, poškodené fotografie profesionálnou počítačovou technikou, odstránime pokrčené, roztrhnuté časti a škvrny.

old image cnew image c
old image anew image a

Pozvánky s fotografiou, vizitky, oznámenia, blahoželania

Svadobné, narodeninové a promočné pozvánky a oznámenia s vlastnou fotografiou, blahoželania s fotkou, kalendáre, rôzne fotokoláže, grafické návrhy rodokmeňov.

További minták

Reklamná grafika, letáky, informácie o produktoch, obaly na CD

Grafický návrh reklamných materiálov na letáky, plagáty alebo pre uverejnenie v novinách, fotografovanie produktov a ich príprava na webovú stránku alebo iné použitie, promočné materiály, jedálne lístky, grafické návrhy obalov na CD.

Darčeky s fotografiou

Darčeky s vlastnou fotografiou alebo s hocijakou Vami dovezenou fotkou, obrázkom, či je to Vaša obľúbená skupina, futbalové mužstvo, logo firmy alebo hocičo iné. Naša ponuka: hrnčeky, tričká a vankúše.

Cenník