DomovSlužbyPonukaOnline objedn.SvadbyCenníkGaléria

Gazdovský rad 39, 931 01 Šamorín | Tel.: 031/562 29 27 | Fax: 031/560 01 52 | E-mail: fotos@nextra.sk | Skype: csab_fotos 

Výroba fotografií z filmov a digitálnych formátov
Výroba fotiek z klasického 36 mm filmu (kinofim), z filmu APS a z digitálnych formátov najmodernejšou technológiou na digitálnom minilabe KIS DKS 1710 na fotopapier Kodak Royal Digital s rozlíšením 350 DPI.
 
- štandardné vyhotovenie fotografií do 24 hodín*
- expresné vyhotovenie fotografií za 1 hodín*
- cena zahŕňa automatické základné korekcie fotografií (jas, kontrast farieb, ostrosť, redukciu červených očí)
- indexprint zadarmo
 

* iba v digitálnom formáte

   
Štandardné veľkosti fotografií (cm)
  9x13, 10x15, 13x18, 15x21(A5), 18x24, 21x30(A4), 30x40(A3), 30x45

Povrch fotografií

  lesklý, matný
Ponuka farieb
  farebné, čierno-biele (šedý odtieň), farebné tónovanie (sépiové a iné)
Podporované formáty
  .jpg (.bmp, .psd, .tif)
Podporované médiá
  Kinofilm 36mm, APS film, CD-R/RW,DVD-R/RW, USB Flash Drive (USB-kľúč), pamäťové karty (CF, SD, SDmini/micro, MS, MS Pro Duo, MSmicro-M2, xD, SM)
   
Veľkoplošná tlač na fotopapier a plátno
Veľkoformátová tlač fotografií na fotopapier a na fotoplátno v špičkovej kvalite (aj s kompletným zarámovaním). Maximálna veľkosť 100x300 cm, maximálne rozlíšenie až do 600 dpi.
 


Cenník

     
   
  Fotenie v ateliéri a expresné legitimačné fotografie
Profesionálne fotenie: svadby, fotografovanie detí,  portréty, akty, booky, fotenie rôznych vecí a predmetov v bohato vybavenom ateliéri. Zákazníkov vítame so širokým výberom pozadí a pomôcok. Fotografie z ateliéru retušujeme
a na želanie k nim pridáme text alebo rámček.
Vyhotovenie legitimačných fotiek v rôznych rozmeroch, na víza, preukážky, registračky, povolenia atď. Legitimačné fotografie vyhotovíme za 10 minút!

   
  Fotky na tablá a na oznámenia, triedne fotografie
Kompletné vyhotovenie tablá digitálnou grafickou metódou aj s fotogrfovaním. Tablá vyhotovíme v požadovanom rozmere, s grafickými motívami a nápismi podľa želania zákazníka.
Klasické fotografie na tablá, triedne fotografie pre školy a materské školy. Skupinové a solo fotografie, fotky na oznámenia v rôznom farebnom prevedení.
 
   
  Oprava starých, poškodených fotografií
Nevyhadzujte staré fotografie! Dokážeme obnoviť Vaše staré, poškodené fotografie, odstránime chyby, fľaky, roztrhané časti profesionálnou digitálnou metódou.

 
 
   
  Pozvánky, vizitky, oznámenia, pohľadnice s fotografiou
Oznámenia a pozvánky s vlastnou fotografiou na svadby, narodeniny, promócie a iné príležitosti. Fotopozdravenky na sviatká, kalendáre, rôzne koláže, rodostromy.
 
   
  Reklamná grafika, letáky, CD a DVD obaly
Grafické návrhy reklamných materiálov (na letáky, plagáty a do tlače), jedánych lístkov, CD a DVD obalov atď. Fotografovanie produktov a ich grafická príprava na ďalšie použitie.

 
   
  Fotografovanie rôznych udalostí
Na objednávku fotografujeme narodeniny, prvé prijímania, birmovky, plesy, venčeky, obecné dni, konferencie alebo aj iné spoločenské udalosti na profesionálnej úrovni.
 
   
  Darčekové predmety s fotografiou
Darčekové predmety s vlastnou fotografiou. Ponúkame hrnčeky, pivné krígle, tričká, vankúše, tangá, zástery, detské podbradníky a puzzle.
 

Typy hrnčekov
a cenník


Cenník
darčekových
predmetov